Škoda Fabia
Combi 1.0 TSI Business Edition Airco Navigatie LED Cruise Control 1e Eigenaar Rijklaarprijs! Inruil Mogelijk!
Direct kopen, basisprijs: € 10.940,-
Direct kopen, basisprijs
€ 10.940,-
LEASEPRIJS: € 152,53 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.850,85 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Škoda Fabia |
|---|---|
| Uitvoering: | Combi 1.0 TSI Business Edition Airco Navigatie LED Cruise Control 1e Eigenaar Rijklaarprijs! Inruil Mogelijk! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 12 maart 2021 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 142.013 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 152,53 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.940,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | K-058-TF |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 71 kw / 97 pk |
| Laadvermogen: | 555 kg |
| Gewicht: | 1.036 kg |
| Wielbasis: | 247 cm |
| Hoogte: | 150 cm |
| Breedte: | 173 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.591 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 560 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Trekhaak
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- Apple carplay
- Stuurwiel multifunctioneel
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Spraakbediening
- Interieur
- Airco
- Cruise control
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Vermoeidheids herkenning
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 1e eigenaar
- BTW auto (ondernemers kunnen de BTW verrekenen)
- Lichtmetalen velgen 16" Alore 7Jx16" met banden 215/45 R16
- Travel Pack
- multimedia scherm standaard
- Travel-pakket