Škoda Fabia
Combi 1.0 Business Edition Panoramadak Carplay Full-led ! 2e Paasdag geopend van 12.00 tot 17:00u !
Direct kopen, basisprijs: € 12.345,-
Direct kopen, basisprijs
€ 12.345,-
LEASEPRIJS: € 203,47 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.469,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Škoda Fabia |
|---|---|
| Uitvoering: | Combi 1.0 Business Edition Panoramadak Carplay Full-led ! 2e Paasdag geopend van 12.00 tot 17:00u ! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 29 maart 2019 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 75.135 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 203,47 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.345,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | XT-489-T |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 55 kw / 75 pk |
| Laadvermogen: | 555 kg |
| Gewicht: | 1.006 kg |
| Wielbasis: | 247 cm |
| Hoogte: | 150 cm |
| Breedte: | 173 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.561 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 550 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakrails
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 16"
- mistlampen voor
- Panoramadak
- Panoramadak
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- extra getint glas achter
- extra getint glas achter
- multimedia scherm standaard
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Upgrade Business