Škoda Fabia
1.0 TSI Automaat Ambition Business Automaat Automaat/Nieuw model/Trekhaak/Airco-Ecc/Navi
Direct kopen, basisprijs: € 13.650,-
Direct kopen, basisprijs
€ 13.650,-
LEASEPRIJS: € 191,- p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.317,79 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Škoda Fabia |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TSI Automaat Ambition Business Automaat Automaat/Nieuw model/Trekhaak/Airco-Ecc/Navi |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 24 maart 2022 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 149.998 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 191,- p/m of |
| Direct kopen voor: | € 13.650,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-028-GF |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 82 kw / 112 pk |
| Laadvermogen: | 557 kg |
| Gewicht: | 1.092 kg |
| Wielbasis: | 256 cm |
| Hoogte: | 148 cm |
| Breedte: | 178 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.649 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 590 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Afdekhoes
- Afneembare trekhaak
- aluminium wielen
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Electrische ramen
- Getint glas
- LED koplampen
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Privacy Glass
- Side-Skirts
- Trekhaak afneembaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Spraakbediening
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Bagage-afdekhoes
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Hoofdsteunen achter
- lak zwart hoogglans dashbord inleg
- Lederen stuurwiel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Adaptieve cruise controle
- Add. Bochtverlichting
- Alarmsysteem
- Autonomous Emergency Braking
- Cruise control
- Derde remlicht
- IsoFix
- Led Dagrij verlichting
- parkeer sensoren
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Armsteun
- ASR/ESP
- Boordcomputer
- Bumpers en in carroseriekleur
- Comfort-pakket
- Hill Hold functie
- Hoogte/hoek verstelling stoel
- Inklapbare spiegels
- Lendesteun verstelling
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Navigatie-pakket
- Rijstrooksensor met correctie
- Spiegels in carroseriekleur
- Stuurbekrachtiging
- Travel-pakket
- volledig dealer onderhouden
- airco automatisch
- airco automatisch
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Draadloze telefoonlader
- Hill Start Assist
- multimedia scherm standaard
- stuur leder
- stuur multifunctioneel