Weinsberg X-CURSION 500 LT
T6 Bulli 2.0TDI Edition Pepper 150Pk Automaat (FULL OPTION, TELEVISIE, DOUCHE, TOILET, THULE LUIFEL, SCHOONWATER TANK, FIETSENDRAGER, ELEKTRISCHE TREEPLANK, KOELKAST, NIEUWTSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 69.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 69.945,-
LEASEPRIJS: € 1.152,81 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 13.989,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Weinsberg X-CURSION 500 LT |
|---|---|
| Uitvoering: | T6 Bulli 2.0TDI Edition Pepper 150Pk Automaat (FULL OPTION, TELEVISIE, DOUCHE, TOILET, THULE LUIFEL, SCHOONWATER TANK, FIETSENDRAGER, ELEKTRISCHE TREEPLANK, KOELKAST, NIEUWTSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 4 juni 2024 |
| Carrosserie: | Buscamper |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 13.445 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.152,81 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 69.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KFV-62-L |
| Motorinhoud: | 1.968 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 515 kg |
| Gewicht: | 2.685 kg |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Centrale deurvergrendeling
- Fietsendrager
- Lichtmetalen velgen
- Luifel
- Parkeersensor
- Vaste badkamer
- Xenon verlichting
- Infotainment
- Navigatiesysteem
- Radio cd speler
- Tv
- TV-aansluiting
- TV-antenne
- Interieur
- Airco
- Airco met elektronische regeling
- Cruise control
- Douche
- Elektrisch bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Overige
- Cassettetoilet
- Met garage
- Toilet