Volvo XC90
2.0 T8 Twin Engine AWD Inscription 7 Persoons 408Pk Automaat (PANORAMADAK, LUCHTVERING, BOWERS&WILKINS, TREEPLANKEN, HEAD-UP DISPLAY, STOELKOELING/VERWARMING, CAMERA, MEMORY SEATS, STOELVERWARMING ACHTER, ELEK ACHTERKLEP, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 38.745,-
Direct kopen, basisprijs
€ 38.745,-
LEASEPRIJS: € 638,58 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.749,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volvo XC90 |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 T8 Twin Engine AWD Inscription 7 Persoons 408Pk Automaat (PANORAMADAK, LUCHTVERING, BOWERS&WILKINS, TREEPLANKEN, HEAD-UP DISPLAY, STOELKOELING/VERWARMING, CAMERA, MEMORY SEATS, STOELVERWARMING ACHTER, ELEK ACHTERKLEP, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 3 januari 2017 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 94.301 km |
| Aantal zitplaatsen: | 7 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 638,58 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 38.745,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | SV-667-G |
| Motorinhoud: | 1.969 cc |
| Vermogen: | 235 kw / 320 pk |
| Laadvermogen: | 830 kg |
| Gewicht: | 2.180 kg |
| Wielbasis: | 298 cm |
| Hoogte: | 176 cm |
| Breedte: | 196 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.010 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakrailing
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Getint glas
- Grootlichtassistent
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED koplampen
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Metaalkleur
- Panoramadak
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Premium kleur
- Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie
- Audio installatie high end
- Audio installatie high end
- Head-up display
- Head-up Display
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatie D.M.V. Apple Carplay
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- 7 Persoons
- Achterstoelen verwarmd
- Achterstoelen verwarmd
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Climate Control
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Houtafwerking interieur
- Lederen bekleding
- Lederen Bekleding
- Lederen interieurdelen
- Luxe lederen bekleding
- Regensensor
- Standkachel
- Stoel ventilatie voor
- Stoelverwarming
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensoren achter
- Rijstrooksensor
- Side Impact Protection System
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Aansluiting USB
- ABS
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrijcamera
- Afdaal assistent
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- Airconditioning achterin
- Alarmsysteem
- Aluminium interieur afwerking
- Anti Slipregeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Apple Carplay/Android Auto
- Apple Carplay/Android Auto
- Armsteun achter
- Audio
- bandenspanningscontrolesysteem
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth
- Boordcomputer
- Bots herkenning systeem
- bots herkenning systeem
- Buitensp elektrisch verwarmbaar
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Business Pack Connect
- Business Pack Connect
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Connected services
- Cruise control
- Cruise control (adaptief)
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dakspoiler
- Dode hoek assistentie
- ECC
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. inklapbare buitenspiegels
- El. Ramen
- El. te openen kofferbak
- El. verstelb. best. stoel (geheugen)
- El. verstelb. pass. stoel (geheugen)
- El. verstelbare buitenspiegels
- El. verwarmbare bestuurdersstoel
- El. verwarmbare passagiersstoel
- electronic climate control
- Elektrisch verstelbare stoelen
- Elektronische remkrachtverdeling
- ESP
- extra getint glas achter
- Handsfree bluetooth
- Hill hold
- hoofdsteunen achter
- houtafwerking interieur
- Keyless entry/start/stop
- Knie airbag
- koplampen (adaptief)
- Koplampsproeiers
- Laadkabel 220V
- Lederen stuurwiel
- lendesteun(en) verstelbaar
- LM-velgen
- Luchtvering
- Middenarmsteun voor
- Multifunctioneel stuur
- multimedia scherm groot
- Oplaadmogelijkheid
- PDC
- Regensensor
- Rijbaanassistentie
- Roofrail
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Scandinavian Line
- Spraakbediening
- Standkachel
- Start/stop systeem
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- stuur verwarmd
- stuur verwarmd
- telefoonintegratie premium
- Ventilatie bestuurdersstoel
- Ventilatie passagiersstoel
- verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Verstelbare lendensteun bestuurdersstoel
- Verstelbare lendensteun passagiersstoel
- Verwarmde stoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- WiFi
- WiFi