Volvo XC40
1.5 T5 Recharge Inscription 252Pk Automaat (APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, TREKHAAK, GETINT GLAS, SPORTSTOELEN, KEYLESS, ELEK ACHTERKLEP, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 22.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 22.945,-
LEASEPRIJS: € 314,45 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.815,81 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volvo XC40 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 T5 Recharge Inscription 252Pk Automaat (APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, TREKHAAK, GETINT GLAS, SPORTSTOELEN, KEYLESS, ELEK ACHTERKLEP, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 20 oktober 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 114.518 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 314,45 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 22.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KGZ-10-V |
| Motorinhoud: | 1.477 cc |
| Vermogen: | 132 kw / 180 pk |
| Laadvermogen: | 578 kg |
| Gewicht: | 1.712 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Hoogte: | 163 cm |
| Breedte: | 187 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.290 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dakrailing
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- File assistent
- Getint glas
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Premium kleur
- Trekhaak
- Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Digitale Cockpit
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatie D.M.V. Apple Carplay
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radiovoorbereiding
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Boordcomputer
- Climate Control
- Comfortstoel(en)
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor en achter
- Houtafwerking interieur
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Lederen Bekleding
- Lederen versnellingspook
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- dodehoekdetectie met correctie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Parkeersensoren achter
- uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- Alarmsysteem
- Apple Carplay/Android Auto
- binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Bluetooth
- Boordcomputer
- Bots herkenning systeem
- Buitenspiegels elektrisch verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Connected services
- Cruise control
- Dab
- DAB+
- Dakspoiler
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. inklapbare buitenspiegels
- El. te openen kofferbak
- electronic climate control
- Elek pakket
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- Handsfree bluetooth
- hoofdsteunen anti-whiplash
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Keyless entry/start/stop
- Kruisend verkeer detectie
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuurwiel
- LED mistlampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Stuurbekrachtiging
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
- verkeersbord detectie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
- WiFi