Volvo V60
2.0 T5 250 PK R-Design ✅ LED ✅ CarPlay ✅ 19 inch
Direct kopen, basisprijs: € 25.890,-
Direct kopen, basisprijs
€ 25.890,-
LEASEPRIJS: € 426,71 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.178,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volvo V60 |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 T5 250 PK R-Design ✅ LED ✅ CarPlay ✅ 19 inch |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 10 mei 2019 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 143.492 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 426,71 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 25.890,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | ZF-568-L |
| Motorinhoud: | 1.969 cc |
| Vermogen: | 184 kw / 251 pk |
| Laadvermogen: | 635 kg |
| Gewicht: | 1.615 kg |
| Wielbasis: | 287 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.250 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 19" 5-Multi Spaaks Black / Diamond Cut velgen met 235/40 R19 banden
- dakrails
- elektrisch bedienbare achterklep
- LED koplampen
- Osmium Grey metallic
- R-Design exterieur
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- Electrisch inklapbare buitenspiegels
- Extra getint glas voor laadruimte en achterportieren
- regensensor
- Verwarmbare voorruit
- Infotainment
- Sensus navigatie
- Smartphone integratie: Apple® CarPlay / Android Auto incl. extra USB-poort
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- multimedia-voorbereiding
- Sensus Connect met High Performance Audio
- spraakbediening
- telefoonintegratie
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- lederen/stof bekleding
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- Automatische dimmer binnenspiegel
- bagage-scheidingsnet
- comfortstoel(en)
- cruise control
- electronic climate controle
- elektrische ramen voor en achter
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- stuurwiel multifunctioneel
- Verstelbare lendesteunen voor
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- kruisend verkeer detectie
- Park Assist achter
- Park Assist voor
- parkeer assistent
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- uitwijk assistent
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Verwarmbaar stuurwiel
- Afneembare trekhaak
- Android Auto
- Apple Carplay
- Bandenreparatieset
- Business Pack Connect
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Park Assist Pilot met Park Assist voor
- RDW-leges
- Roll Stability Control
- Rookvrij
- Sportchassis
- start/stop systeem
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar