Volvo V60
2.0 B3 Sport 163Pk Automaat (APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, CAMERA, GETINT GLAS, KEYLESS, SPORTSTOELEN, ELEK ACHTERKLEP, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 21.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 21.945,-
LEASEPRIJS: € 305,38 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.705,76 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volvo V60 |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 B3 Sport 163Pk Automaat (APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, CAMERA, GETINT GLAS, KEYLESS, SPORTSTOELEN, ELEK ACHTERKLEP, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 6 januari 2021 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 108.446 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 305,38 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 21.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | K-321-HR |
| Motorinhoud: | 1.969 cc |
| Vermogen: | 120 kw / 164 pk |
| Laadvermogen: | 579 kg |
| Gewicht: | 1.661 kg |
| Wielbasis: | 287 cm |
| Hoogte: | 142 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.240 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Chroom delen exterieur
- Dakrailing
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Getint glas
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- Android auto
- Audio installatie
- Digitale Cockpit
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie D.M.V. Apple Carplay
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- dodehoekdetectie met correctie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensoren achter
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- ABS
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrijcamera
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- Alarmsysteem
- Anti Slipregeling
- Apple CarPlay
- Apple Carplay/Android Auto
- Armsteun achter
- Audio
- Audiobediening op het stuurwiel
- Automatisch inparkeer systeem
- Bagage afdekking
- Bagage scheidingsnet
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth
- Bluetooth streaming
- Bots herkenning systeem
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Comfort stoelen
- Connected services
- Dab
- DAB+
- Dagrijverlichting
- Dakspoiler
- dodehoekdetectie met correctie
- ECC
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. inklapbare buitenspiegels
- El. te openen kofferbak
- El. verstelbare buitenspiegels
- El. verstelbare passagiersstoel
- electronic climate control
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- Handsfree bluetooth
- hoofdsteunen
- hoofdsteunen achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Keyless entry/start/stop
- Kruisend verkeer detectie
- kruisend verkeer detectie
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuurwiel
- LED mistlampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- LM-velgen
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Navigatie
- Navigatie groot beeldscherm
- Park Assist Pack
- Parkeersensoren voor
- Radio
- Rijbaanassistentie
- Rijstrooksensor met correctie
- Ruitenwisser achter
- Skiluik
- Spraakbediening
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- Stuurkolom in hoogte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Touchscreen
- Trekhaak
- Trekhaak met wegklapbare kogel
- Uitparkeer waarschuwing
- verkeersbord detectie
- Verkeersbordherkenning
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
- WiFi