Volkswagen Transporter
Crafter Grand California XXL 177Pk Automaat (LED KOPLAMPEN, STOELVERWARMING, KEUKEN, CENTRALE VERWARMING, KOELKAST, TOILET, DOUCHE, THULE ZONNESCHERM, FIETSENDRAGER, ZOET WATER)
Direct kopen, basisprijs: € 67.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 67.945,-
LEASEPRIJS: € 1.119,84 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 13.589,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Transporter |
|---|---|
| Uitvoering: | Crafter Grand California XXL 177Pk Automaat (LED KOPLAMPEN, STOELVERWARMING, KEUKEN, CENTRALE VERWARMING, KOELKAST, TOILET, DOUCHE, THULE ZONNESCHERM, FIETSENDRAGER, ZOET WATER) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 20 juni 2022 |
| Carrosserie: | Buscamper |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 68.533 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.119,84 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 67.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JXB-54-N |
| Motorinhoud: | 1.968 cc |
| Vermogen: | 130 kw / 177 pk |
| Laadvermogen: | 583 kg |
| Gewicht: | 2.917 kg |
| Hoogte: | 297 cm |
| Breedte: | 204 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Fietsendrager
- Luifel
- Parkeersensor
- Vaste slaapplaats
- Xenon verlichting
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Audio installatie
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Interieur
- Airco
- Airco met elektronische regeling
- Boordcomputer
- Cruise control
- Douche
- Elektrisch bedienbare ramen
- Kachel
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Zonnescherm
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Overige
- Cassettetoilet
- Toilet