Volkswagen Tiguan
1.5 TSI Life Sport (VIRTUAL COCKPIT, APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, KEYLESS, CAMERA, SPORTSTOELEN, GETINT GLAS, CRUISE, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 19.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 19.945,-
LEASEPRIJS: € 278,06 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.374,20 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Tiguan |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 TSI Life Sport (VIRTUAL COCKPIT, APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, KEYLESS, CAMERA, SPORTSTOELEN, GETINT GLAS, CRUISE, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 26 februari 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 157.875 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 278,06 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | K-089-SR |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 668 kg |
| Gewicht: | 1.412 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Hoogte: | 168 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.080 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Dakrailing
- Dakrails
- Getint glas
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED koplampen
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Parkeersensor voor en achter
- Premium kleur
- Warmtewerende voorruit
- Infotainment
- Android auto
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie D.M.V. Apple Carplay
- Navigatiesysteem
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Airco separaat achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Climate Control
- Comfortstoel(en)
- Cruisecontrol
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensoren achter
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- ABS
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- airco automatisch
- Alarmsysteem
- Apple CarPlay
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth
- Bluetooth streaming
- Botswaarschuwingssysteem
- Buitenspiegels elektrisch verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels met instapverlichting
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Chroom delen exterieur
- Comfort stoelen
- Connected services
- Dab
- DAB+
- Dagrijverlichting
- Dakspoiler
- Draadloze telefoonlader
- ECC
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. inklapbare buitenspiegels
- El. verstelbare buitenspiegels
- Elek pakket
- extra getint glas achter
- Hill hold
- hoofdsteunen achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Keyless entry/start/stop
- kleur grijs
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen (adaptief)
- lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Multifunctioneel stuur
- multimedia scherm standaard
- Navigatie
- Parkeersensoren voor
- Radio
- Regensensor
- Rijbaanassistentie
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- Stuurkolom in hoogte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- Trekhaak
- verkeersbord detectie
- Verkeersbordherkenning
- Vermoeidheidsherkenning
- Verstelbare lendensteun bestuurdersstoel
- Verstelbare lendensteun passagiersstoel
- Vervolgbotsing preventie
- vervolgbotsing preventie
- Voetgangersveiligheidssysteem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel