Volkswagen Tiguan
1.4 TSI Highline Sport 150Pk Automaat (PANORAMADAK, APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, KEYLESS, STOELVERWARMING, ALCANTARA, PARKEERSENSOREN, GETINT GLAS, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 12.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 12.945,-
LEASEPRIJS: € 213,35 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.589,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Tiguan |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.4 TSI Highline Sport 150Pk Automaat (PANORAMADAK, APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, KEYLESS, STOELVERWARMING, ALCANTARA, PARKEERSENSOREN, GETINT GLAS, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 7 september 2017 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 256.400 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 213,35 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | PS-583-L |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 692 kg |
| Gewicht: | 1.398 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Hoogte: | 165 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.090 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 740 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronisch Sper Differentieel
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- mistlampen voor adaptief
- Panoramadak
- Parkeersensor voor en achter
- Schuif-/kanteldak
- Warmtewerende voorruit
- Overige
- Bagage afdekking
- 17" LM-velgen
- Aansluiting Aux
- Aansluiting USB
- ABS
- Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- airco automatisch
- Alarmsysteem
- Apple CarPlay
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio
- Audiobediening op het stuurwiel
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth streaming
- Bots waarschuwing systeem
- Buitensp elektrisch verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Comfort stoelen
- Cruise control (adaptief)
- Dab
- DAB+
- Dagrijverlichting
- Dakspoiler
- ECC
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. te openen kofferbak
- El. verstelbare buitenspiegels
- El. verwarmbare bestuurdersstoel
- El. verwarmbare passagiersstoel
- extra getint glas achter
- Halogeen koplampen
- Handsfree bluetooth
- Hill hold
- hoofdsteunen
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Keyless entry
- Keyless entry/start/stop
- Keyless start/stop
- kleur grijs
- LED achterlichten
- Lederen stuurwiel
- lendesteun(en) verstelbaar
- LM-velgen
- Metallic Lak
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Navigatie
- Navigatie-pakket
- Navigatie groot beeldscherm
- Parkeersensoren voor
- Privacy glass
- Radio
- Regensensor
- Schakelflippers
- schakelpaddles
- Spraakbediening
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- Stuurkolom in hoogte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Touchscreen
- verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Verstelbare lendensteun bestuurdersstoel
- Verstelbare lendensteun passagiersstoel
- Vervolgbotsing preventie
- vervolgbotsing preventie
- Voetgangersveiligheidssysteem
- Infotainment
- Android auto
- Audio installatie
- GPS volgsysteem
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Spraakbediening
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Airco separaat achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Climate Control
- Comfortstoel(en)
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensoren achter
- Rijstrooksensor
- Vermoeidheids herkenning