Volkswagen Taigo
1.0 TSI R-Line Automaat (2X R-LINE, VIRTUAL COCKPIT, APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, CAMERA, STOELVERWARMING, SPORTSTOELEN, GETINT GLAS, KEYLESS, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 20.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 20.945,-
LEASEPRIJS: € 290,84 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.529,24 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Taigo |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TSI R-Line Automaat (2X R-LINE, VIRTUAL COCKPIT, APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, CAMERA, STOELVERWARMING, SPORTSTOELEN, GETINT GLAS, KEYLESS, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 28 januari 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 101.222 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 290,84 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 20.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | N-917-XB |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 81 kw / 111 pk |
| Laadvermogen: | 560 kg |
| Gewicht: | 1.160 kg |
| Wielbasis: | 255 cm |
| Hoogte: | 152 cm |
| Breedte: | 176 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.720 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 630 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- File assistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor voor en achter
- R-Design exterieur
- R-Line Exterieur
- Speciale kleur
- Verwarmde voorruit
- Warmtewerende voorruit
- Infotainment
- Android auto
- keyless entry/start
- keyless entry/start
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Climate Control
- Cruise control adaptief
- Navigatie Voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensoren achter
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 17" LM-velgen
- Aansluiting USB
- ABS
- Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Achteruitrijcamera
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- airco automatisch
- Airconditioning
- Alarmsysteem
- Apple CarPlay
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio
- Audiobediening op het stuurwiel
- Bagage afdekking
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth
- Bluetooth streaming
- Bots waarschuwing systeem
- Buitensp elektrisch verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- centrale airbag voor
- Centrale deurvergrendeling
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Comfort-pakket
- comfort sportstoel(en)
- comfort sportstoel(en)
- Connected services
- Cruise control (adaptief)
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- DAB+
- Dakrail (zilver)
- Dakrail (zwart)
- ECC
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. inklapbare buitenspiegels
- El. verstelbare buitenspiegels
- El. verstelbare passagiersstoel
- El. verwarmbare voorruit
- extra getint glas achter
- Geluidsisolerend glas
- geluidsisolerend glas
- Half alcantara / stof bekleding
- Handsfree bluetooth
- Hill hold
- Keyless entry/start/stop
- Keyless start/stop
- LED achterlichten
- Lederen sportstuurwiel
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen (adaptief)
- lendesteun(en) verstelbaar
- Licht Sensor
- LM-velgen
- Metallic Lak
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- multimedia scherm middel
- multimedia scherm middel
- Navigatie
- Navigatie groot beeldscherm
- Navigatie via telefoonkoppeling app
- Parkeersensoren voor
- Privacy glass
- R-Line exterieur
- Radio
- Radio/CD/MP3 speler
- Regensensor
- Rijbaanassistentie
- Rijstrooksensor met correctie
- Ruitenwisser achter
- Schakelflippers
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- sfeerverlichting
- Skiluik
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- Stuurkolom in hoogte verstelbaar
- stuur leder en multifunctioneel
- Touchscreen
- Verkeersbordherkenning
- Vermoeidheids herkenning
- Verstelbare lendensteun bestuurdersstoel
- Verstelbare lendensteun passagiersstoel
- Voetgangersveiligheidssysteem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
- Zwarte hemelbekleding