Volkswagen Polo
1.2-12V Comfortline (5 DEURS, AIRCO, PARKEERSENSOREN, LM VELGEN, CRUISE, SPORTSTOELEN, ELEK PAKKET, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 5.745,-
Direct kopen, basisprijs
€ 5.745,-
LEASEPRIJS: € 94,69 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.149,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Polo |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2-12V Comfortline (5 DEURS, AIRCO, PARKEERSENSOREN, LM VELGEN, CRUISE, SPORTSTOELEN, ELEK PAKKET, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 3 februari 2014 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 175.012 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 94,69 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 5.745,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | ZD-634-Z |
| Motorinhoud: | 1.198 cc |
| Vermogen: | 51 kw / 70 pk |
| Laadvermogen: | 583 kg |
| Gewicht: | 967 kg |
| Wielbasis: | 247 cm |
| Hoogte: | 150 cm |
| Breedte: | 170 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.550 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 530 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Afst. bed. voor centr. deurvergr.
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elektronische remkrachtverdeling
- Getint warmtewerend glas
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Radiovoorbereiding
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Lederen versnellingspook
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Parkeersensoren achter
- Overige
- ABS
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- Airconditioning
- Alarmsysteem
- Audiobediening op het stuurwiel
- Bagage afdekking
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Buitenspiegels elektrisch verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- CD-wisselaar
- Centrale deurvergrendeling
- centrale vergrendeling
- Comfort stoelen
- Cruise control
- Dagrijverlichting
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. verstelbare buitenspiegels
- Elek pakket
- Lederen stuurwiel
- Metallic Lak
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- stuur verstelbaar