Volkswagen Polo
1.0 TSI Highline Sportline Automaat (APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, CLIMATE, CAMERA, STOELVERWARMING, SPORTSTOELEN, LM VELGEN, PARKEERSENSOREN, ADAPTIVE CRUISE, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 15.745,-
Direct kopen, basisprijs
€ 15.745,-
LEASEPRIJS: € 218,18 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.647,58 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Polo |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TSI Highline Sportline Automaat (APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, CLIMATE, CAMERA, STOELVERWARMING, SPORTSTOELEN, LM VELGEN, PARKEERSENSOREN, ADAPTIVE CRUISE, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 6 mei 2021 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 125.661 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 218,18 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 15.745,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-682-DK |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 70 kw / 96 pk |
| Laadvermogen: | 564 kg |
| Gewicht: | 1.096 kg |
| Wielbasis: | 255 cm |
| Hoogte: | 146 cm |
| Breedte: | 175 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.660 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 590 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- R-Line Exterieur
- Side-skirts
- Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatiesysteem
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Parkeersensoren achter
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 15
- Aansluiting iPod
- Aansluiting USB
- ABS
- Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrijcamera
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- airco automatisch
- Airconditioning
- Alarmsysteem
- Apple CarPlay
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio
- Bagage afdekking
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth
- Bluetooth streaming
- Bots waarschuwing systeem
- Buitensp elektrisch verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Climate control (analoog)
- Comfort stoelen
- Connected services
- Cruise control (adaptief)
- Dab
- DAB+
- Dakspoiler
- Dode hoek assistentie
- Draadloze telefoonlader
- ECC
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. verstelbare buitenspiegels
- El. verwarmbare bestuurdersstoel
- El. verwarmbare passagiersstoel
- El. verwarmbare voorruit
- extra getint glas achter
- Handsfree bluetooth
- hoofdsteunen
- hoofdsteunen achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuurwiel
- LM-velgen
- Metallic Lak
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Navigatie
- Navigatie groot beeldscherm
- Navigatie klein beeldscherm
- Parkeersensoren voor
- Privacy glass
- R-Line exterieur
- Radio
- Radio/CD/MP3 speler
- side-skirts
- Spraakbediening
- Stuurkolom in hoogte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Touchscreen
- Verlengbare zitting bestuurdersstoel
- Verlengbare zitting passagiersstoel
- Vermoeidheids herkenning
- Voetgangersveiligheidssysteem
- WiFi
- Winter-pakket