Volkswagen Passat
Variant 1.4 TSI PHEV GTE 218Pk Automaat (APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, CLIMATE, CAMERA, KEYLESS, SPORTSTOELEN, GETINT GLAS, ELEK ACHTERKLEP, PARKEERSENSOREN, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 18.745,-
Direct kopen, basisprijs
€ 18.745,-
LEASEPRIJS: € 255,33 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.098,35 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Passat |
|---|---|
| Uitvoering: | Variant 1.4 TSI PHEV GTE 218Pk Automaat (APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, CLIMATE, CAMERA, KEYLESS, SPORTSTOELEN, GETINT GLAS, ELEK ACHTERKLEP, PARKEERSENSOREN, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 22 februari 2022 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 129.985 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 255,33 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 18.745,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 17-96- |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 115 kw / 157 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.660 kg |
| Wielbasis: | 279 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- File assistent
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Parkeersensor voor en achter
- Infotainment
- Android auto
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie D.M.V. Apple Carplay
- Radiovoorbereiding
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Climate Control
- Comfortstoel(en)
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- dodehoekdetectie met correctie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensoren achter
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 17" LM-velgen
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrijcamera
- actieve noodgeval assistent
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- Alarmsysteem
- Apple CarPlay
- Audiobediening op het stuurwiel
- Bagage afdekking
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Chroom delen exterieur
- Comfort stoelen
- Connected services
- Dab
- Dagrijverlichting
- Draadloze telefoonlader
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. verstelbare bestuurdersstoel
- El. verstelbare passagiersstoel
- El. verwarmbare voorruit
- electronic climate control
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- geluidsimulator
- Handsfree bluetooth
- Keyless entry/start/stop
- Keyless start/stop
- kleur grijs
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen (adaptief)
- lendesteun(en) verstelbaar
- LM-velgen
- Matrix led koplampen
- Meldingen/storingen
- Metallic Lak
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Navigatie groot beeldscherm
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeersensoren voor
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- smartphone entry
- smartphone integratie
- Spraakbediening
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- Verkeersbordherkenning
- Vervolgbotsing preventie
- WiFi
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking