Volkswagen Golf
Variant 2.0 TSI R 301Pk Automaat (PANORAMADAK, APPLE CARPLAY, NAVIGATIE, LEDER, KEYLESS, DYNAUDIO, CAMERA, ADAPTIVE CRUISE, MODE KNOP, GETINT GLAS, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 17.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 17.945,-
LEASEPRIJS: € 295,76 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.589,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Golf |
|---|---|
| Uitvoering: | Variant 2.0 TSI R 301Pk Automaat (PANORAMADAK, APPLE CARPLAY, NAVIGATIE, LEDER, KEYLESS, DYNAUDIO, CAMERA, ADAPTIVE CRUISE, MODE KNOP, GETINT GLAS, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 1 juli 2015 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 162.175 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 295,76 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 17.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | XL-548-B |
| Motorinhoud: | 1.984 cc |
| Vermogen: | 221 kw / 301 pk |
| Laadvermogen: | 606 kg |
| Gewicht: | 1.474 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Hoogte: | 152 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.080 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Lichtmetalen velgen 19"
- Achterspoiler
- Adaptief demping systeem
- Afdekhoes
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakdraagsysteem
- Dakrailing
- Dakrails
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- Getint glas
- Keyless entry
- Kleur zwart
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED Koplampen
- LED koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- mistlampen voor adaptief
- Panoramadak
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- R-Line
- Schuif-/kanteldak
- Side-skirts
- Speciale kleur
- Sportonderstel
- Sport uitlaat
- Xenon verlichting
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Audio-navigatie full map
- Audio-navigatie full map
- Audio-navigatie full map + hard disk
- Audio-navigatie full map + hard disk
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- MP3 aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatie D.M.V. Apple Carplay
- Navigatiesysteem
- Radio-cd/mp3 speler
- Radio cd speler
- Radio cd speler
- Radiovoorbereiding
- Spraakbediening
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Subwoofer
- Interieur
- Cruise control
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Climate Control
- Climatic
- Comfortstoel(en)
- Cruisecontrol
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen achter
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Lederen Bekleding
- Lederen interieur
- Lederen interieur
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Stoelverw
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Dodehoek detector
- Achteruitrijcamera
- Adaptive Cruise Control
- Airbag(s) gordijn
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag(s) window
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm klasse 3
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Parkeersensoren achter
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 'Climatronic' airconditioning
- 19" lichtmetalen velgen Pretoria, 19" Lichtmetalen velgen Santiago
- Cruise control
- Dodehoeksensor (Side Assist) met uitparkeerassistent
- electronic climate control
- Velgen 'Durban', 18 inch lichtmetaal
- Achteruitrijcamera (Rear View)
- Adaptieve onderstelregeling (Dynamic Chassis Control)
- Bluetooth
- Bluetooth
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Diefstalalarm 'Plus'
- Elek pakket
- Executive-pakket
- Executive Plus-pakket
- High-end geluidsysteem Dynaudio
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Keyless entry
- Leder-pakket
- Lendensteunen in voorstoelen verstelbaar
- lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun
- Mistlampen
- Parkeersensoren (Park Distance Control)
- Reservewiel
- Ruimtebesparend reservewiel
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Spiegelpakket
- Sportonderstel
- Sportstoelen voor Comfortline
- Spraakbediening
- Spraakbediening
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
- Stuurwiel, multifunctioneel en met leder bekleed
- Vermoeidheidsherkenning
- Winter-pakket