Volkswagen Golf
1.4 TSI GTE 204Pk Automaat (NAVIGATIE, PARELMOER, CLIMATE, ADAPTIVE CRUISE, SPORTSTOELEN, GETINT GLAS, PARKEERSENSOREN, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 10.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 10.945,-
LEASEPRIJS: € 149,08 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.809,09 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Golf |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.4 TSI GTE 204Pk Automaat (NAVIGATIE, PARELMOER, CLIMATE, ADAPTIVE CRUISE, SPORTSTOELEN, GETINT GLAS, PARKEERSENSOREN, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 23 januari 2015 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 174.347 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 149,08 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 5-ZHR-78 |
| Motorinhoud: | 1.395 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 521 kg |
| Gewicht: | 1.499 kg |
| Wielbasis: | 263 cm |
| Hoogte: | 147 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.020 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- Getint glas
- Kleur wit
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Parkeersensor voor en achter
- Speciale kleur
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Audio-navigatie full map + hard disk
- Audio-navigatie full map + hard disk
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Radio-cd/mp3 speler
- Radiovoorbereiding
- Spraakbediening
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise control
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensoren achter
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 17" LM-velgen
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- Alarmsysteem
- Audiobediening op het stuurwiel
- Bagage afdekking
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth
- Boordcomputer
- Buitenspiegels elektrisch verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort stoelen
- Cruise control
- Dagrijverlichting
- Dakspoiler
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. verstelbare buitenspiegels
- electronic climate control
- Elek pakket
- Executive Plus-pakket
- extra getint glas achter
- Hill hold
- hoofdsteunen
- hoofdsteunen anti-whiplash
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuurwiel
- lendesteun(en) verstelbaar
- Meldingen/storingen
- Middenarmsteun voor
- Multifunctioneel stuur
- Navigatie
- Navigatie groot beeldscherm
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeersensoren voor
- Spraakbediening
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- Trekhaak
- Vermoeidheidsherkenning
- Zwarte hemelbekleding