Volkswagen Caddy
2.0 TDI L1H1 BMT Sport Automaat (APPLE CARPLAY, NAVIGATIE, CAMERA, LM VELGEN, CRUISE, TREKHAAK, PARKEERSENSOREN, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 10.945,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 10.945,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 180,39 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.189,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Caddy |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 TDI L1H1 BMT Sport Automaat (APPLE CARPLAY, NAVIGATIE, CAMERA, LM VELGEN, CRUISE, TREKHAAK, PARKEERSENSOREN, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 7 juni 2019 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 239.302 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 180,39 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.945,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-707-ZT |
| Motorinhoud: | 1.968 cc |
| Vermogen: | 75 kw / 103 pk |
| Laadvermogen: | 755 kg |
| Gewicht: | 1.422 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Hoogte: | 186 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.177 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 700 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Achterruitverwarming
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Sper Differentieel
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Speciale kleur
- Verwarmde voorruit
- Warmtewerend glas
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Android auto
- Audio-navigatie full map
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Elektrische ramen voor
- Navigatie Voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Tussenschot volledig
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensoren achter
- Overige
- 18 LMV
- Aansluiting Aux
- Aansluiting USB
- ABS
- Achteruitrijcamera
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- Airconditioning
- Alarmsysteem
- Apple CarPlay
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth
- Bluetooth streaming
- Buitensp elektrisch verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort stoelen
- DAB+
- El. bedienbare ramen voor
- El. verstelbare buitenspiegels
- Handsfree bluetooth
- Hill hold
- Lederen stuurwiel
- Licht Sensor
- LM-velgen
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Navigatie
- Radio
- Radio/CD/MP3 speler
- Regensensor
- Schuifdeur rechts
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- Stuurkolom in hoogte verstelbaar
- Touchscreen
- Tussenschot volledig
- Verstelbare lendensteun bestuurdersstoel
- Verstelbare lendensteun passagiersstoel
- Vervolgbotsing preventie
- vervolgbotsing preventie