Toyota ProAce
Electric Verso L2 Extra Range Luxury 75 kWh 8p Personen bus Panorama dak Lederen bekleding Voorstoelen Climate Control Apple Carplay Android Auto Parkeer sensoren Cruise Control Bumpers in kleur
Direct kopen, basisprijs: € 41.732,90
Direct kopen, basisprijs
€ 41.732,90
LEASEPRIJS: € 568,45 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.898,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Toyota ProAce |
|---|---|
| Uitvoering: | Electric Verso L2 Extra Range Luxury 75 kWh 8p Personen bus Panorama dak Lederen bekleding Voorstoelen Climate Control Apple Carplay Android Auto Parkeer sensoren Cruise Control Bumpers in kleur |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 30 maart 2022 |
| Carrosserie: | Personenbus |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 56.722 km |
| Aantal zitplaatsen: | 8 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 568,45 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 41.732,90 |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JXT-55-F |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 1.060 kg |
| Gewicht: | 2.040 kg |
| Wielbasis: | 328 cm |
| Breedte: | 192 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.100 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- airco
- cruise control
- metaalkleur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterklep met ruit
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- armsteun voor
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Climate Control Voor
- elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- hill hold functie
- Lederen bekleding
- lendesteunen (verstelbaar)
- multimedia-voorbereiding
- Navigatie
- oplaadmogelijkheid
- panoramadak
- Parkeer sensoren achter
- passagiersairbag
- radio
- Schuifdeuren electrisch bedienbaar
- Schuifdeur Links
- Seperate airco achter
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Voostoelen electrisch verstelbaar
- zij airbag(s) voor
- zijschuifdeur rechts