Toyota Corolla
1.8 Hybrid Sport Automaat (NAVIGATIE, CLIMATE, CAMERA, SPORTSTOELEN, ADAPTIVE CRUISE, LM VELGEN, ZWART HEMEL, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 17.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 17.945,-
LEASEPRIJS: € 245,59 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.980,16 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Toyota Corolla |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.8 Hybrid Sport Automaat (NAVIGATIE, CLIMATE, CAMERA, SPORTSTOELEN, ADAPTIVE CRUISE, LM VELGEN, ZWART HEMEL, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 8 januari 2021 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 134.530 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 1 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 245,59 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 17.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | K-437-KP |
| Motorinhoud: | 1.798 cc |
| Vermogen: | 72 kw / 98 pk |
| Laadvermogen: | 490 kg |
| Gewicht: | 1.345 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Hoogte: | 146 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.835 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 450 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dakrailing
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Premium kleur
- Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Buitentemperatuurmeter
- Climate Control
- Elektrische ramen voor en achter
- Navigatie Voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrijcamera
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- airco automatisch
- Alarmsysteem
- Apple Carplay/Android Auto
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Buitensp elektrisch verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Comfort stoelen
- Connected services
- Cruise control (adaptief)
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- DAB+
- Dakspoiler
- ECC
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. verstelbare buitenspiegels
- Elek pakket
- Handsfree bluetooth
- Hill hold
- hoofdsteunen
- hoofdsteunen achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Keyless entry/start/stop
- Keyless start/stop
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen (adaptief)
- Licht Sensor
- LM-velgen
- Metallic Lak
- Middenarmsteun voor
- Multifunctioneel stuur
- Navigatie
- Navigatie groot beeldscherm
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- Stuurkolom in hoogte verstelbaar
- stuur multifunctioneel
- verkeersbord detectie
- Verkeersbordherkenning
- Vermoeidheids herkenning
- Voetgangersveiligheidssysteem
- WiFi
- Zwarte hemelbekleding