Toyota Auris
1.8 Hybrid Dynamic Automaat (NAVIGATIE, CLIMATE, CAMERA, CRUISE, SPORTSTOELEN, LM VELGEN, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 15.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 15.945,-
LEASEPRIJS: € 262,80 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.189,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Toyota Auris |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.8 Hybrid Dynamic Automaat (NAVIGATIE, CLIMATE, CAMERA, CRUISE, SPORTSTOELEN, LM VELGEN, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 31 mei 2018 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 66.476 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 1 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 262,80 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 15.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HFF-54-X |
| Motorinhoud: | 1.798 cc |
| Vermogen: | 73 kw / 100 pk |
| Laadvermogen: | 530 kg |
| Gewicht: | 1.285 kg |
| Wielbasis: | 260 cm |
| Hoogte: | 148 cm |
| Breedte: | 176 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.815 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 385 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 385 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Radio-cd/mp3 speler
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Climate Control
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Overige
- Achteruitrijcamera
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- Alarmsysteem
- Anti Slipregeling
- Armsteun achter
- Audio
- Audiobediening op het stuurwiel
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth
- Boordcomputer
- Botsherkenningssysteem
- Bots herkenning systeem
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Chroom delen exterieur
- Comfort stoelen
- Cruise control
- Dab
- DAB+
- Dagrijverlichting
- ECC
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. inklapbare buitenspiegels
- El. verstelbare buitenspiegels
- electronic climate control
- Elek pakket
- extra getint glas achter
- Hill hold
- hoofdsteunen achter
- Keyless entry/start/stop
- LED achterlichten
- Lederen stuurwiel
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Navigatie
- Privacy glass
- Regensensor
- Spraakbediening
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Touchscreen
- verkeersbord detectie