SEAT Ateca
1.5 TSI 150pk DSG Style Navigatie Apple Carplay Android Auto Adaptive Cruise Control Parkeersensor achter Camera Stoel-en stuurverwarming Virtual Cockpit Climate Control Ledverlichting voor
Direct kopen, basisprijs: € 24.490,-
Direct kopen, basisprijs
€ 24.490,-
LEASEPRIJS: € 338,78 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.111,04 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | SEAT Ateca |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 TSI 150pk DSG Style Navigatie Apple Carplay Android Auto Adaptive Cruise Control Parkeersensor achter Camera Stoel-en stuurverwarming Virtual Cockpit Climate Control Ledverlichting voor |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 19 mei 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 76.351 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 338,78 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 24.490,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | Z-110-RR |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 632 kg |
| Gewicht: | 1.308 kg |
| Wielbasis: | 262 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.940 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 700 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- airco (automatisch)
- Apple Carplay/Android Auto
- lichtmetalen velgen 17"
- metaalkleur
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- Adaptive Cruise Control
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- armsteun achter
- armsteun voor
- Autonomous Emergency Braking
- bagagedek
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- bots waarschuwing systeem
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- comfortstoel(en)
- DAB ontvanger
- dakrails
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- keyless entry/start
- knie airbag(s)
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- Ledverlichting voor
- lendesteunen (verstelbaar)
- mistlampen voor adaptief
- multimedia-voorbereiding
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- radio
- regensensor
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- start/stop systeem
- Stuurverwarming
- stuurwiel multifunctioneel
- Upgrade Electronic
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- zij airbag(s) voor