Renault Mégane Estate
1.5 dCi GT-Line
Direct kopen, basisprijs: € 4.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 4.950,-
LEASEPRIJS: € 81,58 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Mégane Estate |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 dCi GT-Line |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 11 april 2013 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 186.674 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 81,58 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 4.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 6-KHL-46 |
| Motorinhoud: | 1.461 cc |
| Vermogen: | 81 kw / 111 pk |
| Laadvermogen: | 581 kg |
| Gewicht: | 1.283 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.864 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 690 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED dagrijverlichting
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Keyless entry
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- Sportonderstel
- Voor-en achterspoiler
- Spoiler
- Comfort
- Cruise control
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio CD speler
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Lederen/stof bekleding
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur leder
- Milieu
- Start/stop systeem
- Multimedia
- Radio/CD-speler
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor