Renault Clio
1.6 E-Tech Hybrid 140 Sport 140Pk Automaat (VIRTUAL COCKPIT, APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, CLIMATE, SPORTSTOELEN, LM VELGEN, ELEK RAMEN, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 12.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 12.945,-
LEASEPRIJS: € 177,19 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.150,10 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Clio |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 E-Tech Hybrid 140 Sport 140Pk Automaat (VIRTUAL COCKPIT, APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, CLIMATE, SPORTSTOELEN, LM VELGEN, ELEK RAMEN, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 30 oktober 2020 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 135.682 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 177,19 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | J-706-VV |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 69 kw / 94 pk |
| Laadvermogen: | 545 kg |
| Gewicht: | 1.213 kg |
| Wielbasis: | 258 cm |
| Hoogte: | 146 cm |
| Breedte: | 173 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.758 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 655 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 900 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED Koplampen
- Metaalkleur
- Premium kleur
- Speciale kleur
- Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- Digitale Cockpit
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Climate Control
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Navigatie Voorbereiding
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Overige
- Aansluiting Aux
- Aansluiting USB
- ABS
- Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- airco automatisch
- Airconditioning
- Alarmsysteem
- Apple Carplay/Android Auto
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio
- Bagage afdekking
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth
- Bluetooth streaming
- Buitensp elektrisch verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort stoelen
- Cruise control
- Dab
- DAB+
- El. bedienbare ramen voor
- El. verstelbare buitenspiegels
- El. verwarmbare voorruit
- Handsfree bluetooth
- Hill hold
- hoofdsteunen achter
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen (adaptief)
- Licht Sensor
- LM-velgen
- Metallic Lak
- Middenarmsteun voor
- Multifunctioneel stuur
- Navigatie
- Navigatie groot beeldscherm
- Pack Easy Link
- Radio
- Radio/CD/MP3 speler
- Rijbaanassistentie
- Rijstrooksensor met correctie
- Ruitenwisser achter
- Sportpakket (exterieur)
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- Stuurkolom in hoogte verstelbaar
- stuur multifunctioneel
- Touchscreen
- verkeersbord detectie
- Verkeersbordherkenning
- Verstelbare lendensteun bestuurdersstoel
- Verstelbare lendensteun passagiersstoel
- Voetgangersveiligheidssysteem