Renault Arkana
1.6 E-Tech Hybrid 145 R.S. Line 145Pk Automaat (VIRTUAL COCKPIT, APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, LEDER, ELEK SPORTSTOELEN, CAMERA, STOELVERWARMING, ADAPTIVE CRUISE, GETINT GLAS, KEYLESS, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 16.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 16.945,-
LEASEPRIJS: € 232,92 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.826,39 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Arkana |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 E-Tech Hybrid 145 R.S. Line 145Pk Automaat (VIRTUAL COCKPIT, APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, LEDER, ELEK SPORTSTOELEN, CAMERA, STOELVERWARMING, ADAPTIVE CRUISE, GETINT GLAS, KEYLESS, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 21 januari 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 134.534 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 232,92 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | N-227-XG |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 69 kw / 94 pk |
| Laadvermogen: | 551 kg |
| Gewicht: | 1.410 kg |
| Wielbasis: | 272 cm |
| Hoogte: | 157 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.961 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 760 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Speciale kleur
- Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Digitale Cockpit
- keyless entry/start
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie D.M.V. Apple Carplay
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Radiovoorbereiding
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise control
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Lederen bekleding
- Lederen Bekleding
- Lederen versnellingspook
- Navigatie Voorbereiding
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Adaptive Cruise Control
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensoren achter
- Verkeersbord detectie
- Overige
- Achteruitrijcamera
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- Alarmsysteem
- Apple Carplay/Android Auto
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth
- Boordcomputer
- Botswaarschuwingssysteem
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Chroom delen exterieur
- Comfort stoelen
- Connected services
- Dab
- Dakspoiler
- Draadloze telefoonlader
- ECC
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. inklapbare buitenspiegels
- electronic climate control
- Elek pakket
- extra getint glas achter
- geluidsimulator
- hoofdsteunen
- hoofdsteunen achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Keyless entry/start/stop
- Keyless start/stop
- Kruisend verkeer detectie
- kruisend verkeer detectie
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen sportstuurwiel
- Lederen stuurwiel
- lendesteun(en) verstelbaar
- Lichtsensor
- Metallic Lak
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Navigatie
- Parkeersensoren voor
- Regensensor
- Rijstrooksensor met correctie
- sfeerverlichting
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- verkeersbord detectie
- Verwarmbaar stuurwiel
- Zwarte hemelbekleding