Peugeot 3008
1.6 HYbrid 225 GT Sport 225Pk Automaat (PANORAMADAK, APPLE CARPLAY, MEMORY SEATS, LEDER/ALCANTARA, STOELVERWARMING, FOCAL AUDIO, KEYLESS, ZWART HEMEL, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 24.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 24.945,-
LEASEPRIJS: € 341,35 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.142,21 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 3008 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 HYbrid 225 GT Sport 225Pk Automaat (PANORAMADAK, APPLE CARPLAY, MEMORY SEATS, LEDER/ALCANTARA, STOELVERWARMING, FOCAL AUDIO, KEYLESS, ZWART HEMEL, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 5 januari 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 63.889 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 341,35 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 24.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JXR-89-H |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 132 kw / 180 pk |
| Laadvermogen: | 552 kg |
| Gewicht: | 1.738 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Hoogte: | 162 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.290 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.250 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Speciale kleur
- Infotainment
- Android auto
- Audio installatie premium
- Digitale Cockpit
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Climate Control
- Cruise control
- Cruise control adaptief met stop&go
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Keyless start
- Navigatie Voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stoelverw
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensoren achter
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 360 camerasysteem
- Aansluiting USB
- ABS
- Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Achteruitrijcamera
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- Airconditioning
- Alarmsysteem
- Apple CarPlay
- Apple Carplay/Android Auto
- Armsteun achter
- Audio
- Audiobediening op het stuurwiel
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Black Pack
- Bluetooth
- Bluetooth streaming
- Bots waarschuwing systeem
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Chroom delen exterieur
- Comfort stoelen
- Connected services
- Dab
- DAB+
- Dagrijverlichting
- Dakspoiler
- ECC
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. inklapbare buitenspiegels
- El. te openen kofferbak
- El. verstelb. best. stoel (geheugen)
- El. verstelbare bestuurdersstoel
- El. verstelbare buitenspiegels
- El. verwarmbare bestuurdersstoel
- El. verwarmbare passagiersstoel
- electronic climate control
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- full-LED koplampen
- full-LED koplampen
- Handsfree bluetooth
- Hill hold
- hoofdsteunen achter
- Keyless entry
- Keyless entry/start/stop
- Keyless start/stop
- koplampen (adaptief)
- Laadkabel 220V
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen sportstuurwiel
- Lederen stuurwiel
- lendesteun(en) verstelbaar
- Licht Sensor
- microvezel/stof bekleding
- microvezel/stof bekleding
- microvezel interieurdelen
- microvezel interieurdelen
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Navigatie
- Navigatie groot beeldscherm
- Navigatie via telefoonkoppeling app
- Oplaadmogelijkheid
- Oppompset
- Parkeersensoren voor
- Premium Geluidsinstallatie
- Privacy glass
- Radio
- Regensensor
- Rijbaanassistentie
- Rijstrooksensor met correctie
- Ruitenwisser achter
- Schakelflippers
- Schuif-/kanteldak (elektrisch)
- Spraakbediening
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- Stuurkolom in hoogte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Touchscreen
- verkeersbord detectie
- Verlengbare zitting bestuurdersstoel
- Verlengbare zitting passagiersstoel
- Vermoeidheids herkenning
- Verstelbare lendensteun bestuurdersstoel
- Verstelbare lendensteun passagiersstoel
- Voetgangersveiligheidssysteem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
- zwarte (glans) exterieur delen
- zwarte (glans) exterieur delen
- Zwarte hemelbekleding