Peugeot 3008
1.6 HYbrid 225 Allure 225Pk Automaat (APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, 360 CAMERA, LEDER, KEYLESS, SPORTSTOELEN, ELEK ACHTERKLEP, GETINT GLAS, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 20.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 20.945,-
LEASEPRIJS: € 286,89 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.481,31 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 3008 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 HYbrid 225 Allure 225Pk Automaat (APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, 360 CAMERA, LEDER, KEYLESS, SPORTSTOELEN, ELEK ACHTERKLEP, GETINT GLAS, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 24 februari 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 48.459 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 286,89 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 20.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JXF-69-D |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 133 kw / 181 pk |
| Laadvermogen: | 535 kg |
| Gewicht: | 1.735 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Hoogte: | 162 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.270 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.250 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Getint glas
- Keyless entry
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Speciale kleur
- Infotainment
- Android auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Digitale Cockpit
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie D.M.V. Apple Carplay
- Radio
- Radiovoorbereiding
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Keyless start
- Keyless start
- Lederen/stof bekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- 360 Graden Camera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Parkeersensoren achter
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Achteruitrijcamera
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- Alarmsysteem
- Apple CarPlay
- Apple Carplay/Android Auto
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Chroom delen exterieur
- Comfort stoelen
- Connected services
- Cruise control
- DAB+
- Dagrijverlichting
- Dakspoiler
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. inklapbare buitenspiegels
- El. verstelbare buitenspiegels
- electronic climate control
- Elek pakket
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- hoofdsteunen achter
- Keyless-pakket
- Keyless entry/start/stop
- LED dagrijverlichting
- lederen/stof bekleding
- Lederen stuurwiel
- lendesteun(en) verstelbaar
- Metallic Lak
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Navigatie
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeersensoren voor
- Privacy glass
- Rijbaanassistentie
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- verkeersbord detectie
- Vermoeidheidsherkenning
- Volledig digitaal instrumentenpaneel