Peugeot 3008
1.2 PureTech Sport Automaat (APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, TREKHAAK, PARKEERSENSOREN, SPORTSTOELEN, CRUISE, LANE ASSIST, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 13.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 13.945,-
LEASEPRIJS: € 195,80 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.375,96 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 3008 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 PureTech Sport Automaat (APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, TREKHAAK, PARKEERSENSOREN, SPORTSTOELEN, CRUISE, LANE ASSIST, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 20 oktober 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 125.939 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 195,80 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 13.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | J-526-ST |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 655 kg |
| Gewicht: | 1.295 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Hoogte: | 162 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.950 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 690 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.150 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Metaalkleur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Chroom delen exterieur
- Dakrailing
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 17"
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Speciale kleur
- Infotainment
- Digitale Cockpit
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatie D.M.V. Apple Carplay
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Carbonafwerking interieur
- Climate Control
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensoren achter
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- Alarmsysteem
- Anti Slipregeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Armsteun achter
- bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth
- Boordcomputer
- Buitensp elektrisch verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- carbonafwerking interieur
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Comfort stoelen
- Connected services
- Cruise control
- DAB+
- Draadloze telefoonlader
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. Ramen
- El. verstelbare buitenspiegels
- El. verstelbare passagiersstoel
- electronic climate control
- Handsfree bluetooth
- Hill hold
- hoofdsteunen achter
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuurwiel
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Radio
- Regensensor
- Rijbaanassistentie
- Roofrail
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi