Peugeot 3008
1.2 PureTech Premium Sport (PANORAMADAK, APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, 360 CAMERA, SPORTSTOELEN, LEDER, GETINT GLAS, CRUISE, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 12.445,-
Direct kopen, basisprijs
€ 12.445,-
LEASEPRIJS: € 205,11 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.489,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 3008 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 PureTech Premium Sport (PANORAMADAK, APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, 360 CAMERA, SPORTSTOELEN, LEDER, GETINT GLAS, CRUISE, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 31 mei 2018 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 145.422 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 205,11 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.445,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | ST-175-R |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 681 kg |
| Gewicht: | 1.229 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Hoogte: | 162 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.910 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 660 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- Comfort stoelen
- 19" lichtmetalen velgen 'Washington'
- Apple Carplay/Android Auto
- electronic climate control
- Panoramisch schuifdak
- Achterste zijruiten extra getint
- Achteruitrijcamera
- Anti Slipregeling
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Cruise control
- Dab
- DAB+ digitale radio-ontvangst
- Dakrail (zilver)
- Dakspoiler
- El. Ramen
- Elek pakket
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels
- extra getint glas achter
- Keyless start/stop
- Lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteun(en) verstelbaar
- Mistlampen
- Pack City 1
- Proximity Keyless Entry
- Spraakbediening
- stuur leder
- Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Lichtmetalen velgen 19"
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Getint glas
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Panoramadak
- Parkeersensor voor en achter
- Schuif-/kanteldak
- Speciale kleur
- Infotainment
- Navigatiesysteem
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Digitale Cockpit
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie D.M.V. Apple Carplay
- Radio
- Rondomzicht camera
- Interieur
- Cruise control
- Lederen/stof bekleding
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- 360 Graden Camera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensoren achter
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie