Peugeot 3008
1.2 PureTech Allure Sport (APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, LEDER, 360 CAMERA, KEYLESS, SPORTSTOELEN, GETINT GLAS, LANE ASSIST, CRUISE, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 15.445,-
Direct kopen, basisprijs
€ 15.445,-
LEASEPRIJS: € 216,24 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.624,05 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 3008 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 PureTech Allure Sport (APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, LEDER, 360 CAMERA, KEYLESS, SPORTSTOELEN, GETINT GLAS, LANE ASSIST, CRUISE, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 13 maart 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 131.041 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 216,24 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 15.445,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | K-649-SB |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 615 kg |
| Gewicht: | 1.295 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Hoogte: | 162 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.910 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 690 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Dakrailing
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Getint glas
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Speciale kleur
- Infotainment
- Android auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Digitale Cockpit
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatie D.M.V. Apple Carplay
- Radio
- Radiovoorbereiding
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Climate Control
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Keyless start
- Lederen/stof bekleding
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- 360 Graden Camera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensoren achter
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- ABS
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- Alarmsysteem
- Apple CarPlay
- Apple Carplay/Android Auto
- Armsteun achter
- Audiobediening op het stuurwiel
- Bagage afdekking
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels met instapverlichting
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Comfort stoelen
- Connected services
- Cruise control
- Dab
- DAB+
- Dagrijverlichting
- Dakspoiler
- ECC
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. inklapbare buitenspiegels
- El. te openen kofferbak
- El. verstelbare buitenspiegels
- El. verwarmbare voorruit
- electronic climate control
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- Handsfree bluetooth
- Hill hold
- hoofdsteunen achter
- Keyless entry/start/stop
- kunstlederen/stof bekleding
- kunstlederen/stof bekleding
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuurwiel
- lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Multifunctioneel stuur
- Parkeersensoren voor
- Privacy glass
- Rijbaanassistentie
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Start/stop systeem
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- verkeersbord detectie
- Verkeersbordherkenning
- Vermoeidheidsherkenning
- Verstelbare lendensteun bestuurdersstoel
- Verstelbare lendensteun passagiersstoel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel