Peugeot 208
1.2 e-VTi Sport Automaat (NAVIGATIE, LM VELGEN, CRUISE, SPORTSTOELEN, GETINT GLAS, LM VELGEN, TREKHAAK, ELEK PAKKET, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 7.745,-
Direct kopen, basisprijs
€ 7.745,-
LEASEPRIJS: € 127,65 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.549,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 208 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 e-VTi Sport Automaat (NAVIGATIE, LM VELGEN, CRUISE, SPORTSTOELEN, GETINT GLAS, LM VELGEN, TREKHAAK, ELEK PAKKET, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 21 oktober 2014 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 86.994 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 5 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 127,65 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 7.745,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 6-XSK-56 |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 60 kw / 82 pk |
| Laadvermogen: | 598 kg |
| Gewicht: | 955 kg |
| Wielbasis: | 254 cm |
| Hoogte: | 147 cm |
| Breedte: | 174 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.553 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 500 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 825 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 15"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatiesysteem full map
- Radiovoorbereiding
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Navigatie Voorbereiding
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- 15
- Aansluiting Aux
- Aansluiting iPod
- Aansluiting USB
- ABS
- Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- Airconditioning
- Alarmsysteem
- Anti Slipregeling
- Audio
- Audiobediening op het stuurwiel
- Bagage afdekking
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth
- Bluetooth streaming
- Buitensp elektrisch verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort stoelen
- Cruise control
- El. bedienbare ramen voor
- El. verstelbare buitenspiegels
- extra getint glas achter
- Handsfree bluetooth
- hoofdsteunen achter
- Lederen stuurwiel
- LM-velgen
- Metallic Lak
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Navigatie
- Navigatie groot beeldscherm
- Privacy glass
- Ruitenwisser achter
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- Stuurkolom in hoogte verstelbaar
- stuur leder
- Touchscreen