Peugeot 2008
1.2 PureTech Allure Automaat (APPLE CARPLAY, LOGISCH NAP, NAVIGATIE, CLIMATE, CAMERA, LEDER, SPORTSTOELEN, GETINT GLAS, LM VELGEN, PARKEERSENSOREN, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 13.745,-
Direct kopen, basisprijs
€ 13.745,-
LEASEPRIJS: € 226,54 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.749,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 2008 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 PureTech Allure Automaat (APPLE CARPLAY, LOGISCH NAP, NAVIGATIE, CLIMATE, CAMERA, LEDER, SPORTSTOELEN, GETINT GLAS, LM VELGEN, PARKEERSENSOREN, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 29 april 2019 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 32.898 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 226,54 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 13.745,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | ZD-788-G |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 81 kw / 111 pk |
| Laadvermogen: | 515 kg |
| Gewicht: | 1.165 kg |
| Wielbasis: | 254 cm |
| Hoogte: | 157 cm |
| Breedte: | 174 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.680 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 630 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.250 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen 16"
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Chroom delen exterieur
- Dakrailing
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Getint glas
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Speciale kleur
- Infotainment
- Android auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatie D.M.V. Apple Carplay
- Radio
- Interieur
- Cruise control
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Climate Control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensoren achter
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- ABS
- Achteruitrijcamera
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- Alarmsysteem
- Apple CarPlay
- Bagage afdekking
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Comfort stoelen
- Connected services
- Cruise control
- Dab
- Dab
- DAB+
- Dagrijverlichting
- Dakspoiler
- ECC
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. inklapbare buitenspiegels
- El. verstelbare buitenspiegels
- extra getint glas achter
- Handsfree bluetooth
- Hill hold
- hoofdsteunen achter
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen sportstuurwiel
- Lederen stuurwiel
- LM-velgen
- Logisch NAP
- Metallic Lak
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Pack Connect
- Privacy glass
- Radio
- Regensensor
- Spraakbediening
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar