Peugeot 2008
1.2 PureTech Allure (PANORAMADAK, APPLE CARPLAY, NAVIGATIE, LEDER, SPORTSTOELEN, PARKEERSENSOREN, CRUISE, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 8.445,-
Direct kopen, basisprijs
€ 8.445,-
LEASEPRIJS: € 139,19 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.689,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 2008 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 PureTech Allure (PANORAMADAK, APPLE CARPLAY, NAVIGATIE, LEDER, SPORTSTOELEN, PARKEERSENSOREN, CRUISE, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 19 februari 2018 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 109.955 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 139,19 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 8.445,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KDV-69-Z |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 60 kw / 82 pk |
| Laadvermogen: | 570 kg |
| Gewicht: | 1.020 kg |
| Wielbasis: | 254 cm |
| Hoogte: | 157 cm |
| Breedte: | 174 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.590 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 560 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakrailing
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- mistlampen voor adaptief
- Panoramadak
- Panoramadak
- Parkeersensor achter
- Speciale kleur
- Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatie D.M.V. Apple Carplay
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Radiovoorbereiding
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Climate Control
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensoren achter
- Overige
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- Alarmsysteem
- Apple Carplay/Android Auto
- Apple Carplay/Android Auto
- bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth
- Boordcomputer
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Cruise control
- Dab
- Dab
- Dakspoiler
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. inklapbare buitenspiegels
- El. Ramen
- electronic climate control
- Handsfree bluetooth
- hoofdsteunen achter
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuurwiel
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Pack Connect
- Stuurbekrachtiging
- stuur leder en multifunctioneel
- stuur verstelbaar