Opel Grandland X
1.2 Turbo Innovation+ Automaat (PANORAMADAK, APPLE CARPLAY, LEDER, STOELKOELING/VERWARMING, MEMORY SEATS, 360 CAMERA, TREKHAAK, STOELVERWARMING ACHTER, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 15.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 15.945,-
LEASEPRIJS: € 221,- p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.681,76 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Grandland X |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 Turbo Innovation+ Automaat (PANORAMADAK, APPLE CARPLAY, LEDER, STOELKOELING/VERWARMING, MEMORY SEATS, 360 CAMERA, TREKHAAK, STOELVERWARMING ACHTER, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 28 december 2018 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 83.031 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 221,- p/m of |
| Direct kopen voor: | € 15.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | XF-718-K |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 707 kg |
| Gewicht: | 1.293 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Hoogte: | 163 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.000 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 696 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- Grootlichtassistent
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED Koplampen
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Panoramadak
- Panoramadak
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Premium kleur
- Verwarmde voorruit
- Verwarmde voorruit
- Verwarmde voorruit
- Infotainment
- Android auto
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie D.M.V. Apple Carplay
- Radiovoorbereiding
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Achterbank verwarmd
- Achterbank verwarmd
- Achterbank verwarmd
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Climate Control
- Comfortstoel(en)
- Comfortstoel(en)
- Comfortstoel(en)
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Lederen bekleding
- Lederen Bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stoel ventilatie voor
- Stoel ventilatie voor
- Stoel ventilatie voor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- 360 Graden Camera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Derde remlicht
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Parkeersensoren achter
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- Alarmsysteem
- Apple CarPlay
- Apple Carplay/Android Auto
- Armsteun achter
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth
- Boordcomputer
- Botswaarschuwingssysteem
- Buitenspiegels elektrisch verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Chroom delen exterieur
- Comfort stoelen
- Cruise control
- Dagrijverlichting
- Dakspoiler
- ECC
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. inklapbare buitenspiegels
- El. te openen kofferbak
- El. verstelb. best. stoel (geheugen)
- El. verstelbare bestuurdersstoel
- El. verstelbare buitenspiegels
- El. verwarmbare bestuurdersstoel
- El. verwarmbare passagiersstoel
- El. verwarmbare voorruit
- electronic climate control
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- Handsfree bluetooth
- hoofdsteunen achter
- Innovation+ pakket
- Keyless entry/start/stop
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Leder-pakket
- Lederen stuurwiel
- lendesteun(en) verstelbaar
- lendesteun(en) verstelbaar
- lendesteun(en) verstelbaar
- lendesteun(en) verstelbaar
- LM-velgen
- Metallic Lak
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Navigatie
- Parkeersensoren voor
- Privacy glass
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stoelen-pakket
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- Stuurkolom in hoogte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- stuur verwarmd
- stuur verwarmd
- stuur verwarmd
- Ventilatie bestuurdersstoel
- Ventilatie passagiersstoel
- Verlengbare zitting bestuurdersstoel
- Verlengbare zitting passagiersstoel
- Winter-pakket 1