Opel Crossland
1.2 Turbo Innovation Climate Control Apple Carplay / Android auto Lichtmetalen Velgen Camera Two Tone Marge auto
Direct kopen, basisprijs: € 13.390,-
Direct kopen, basisprijs
€ 13.390,-
LEASEPRIJS: € 220,69 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.678,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Crossland |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 Turbo Innovation Climate Control Apple Carplay / Android auto Lichtmetalen Velgen Camera Two Tone Marge auto |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 29 januari 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 69.339 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 220,69 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 13.390,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | S-717-VJ |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 81 kw / 111 pk |
| Laadvermogen: | 641 kg |
| Gewicht: | 1.154 kg |
| Wielbasis: | 260 cm |
| Breedte: | 177 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.795 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 600 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 840 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- airco (automatisch)
- Apple Carplay/Android Auto
- Apple Carplay Andriod auto
- cruise control
- dodehoek detectie
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 16"
- navigatiesysteem full map
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank verstelbaar
- achterspoiler
- achteruitrijcamera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- chroom delen exterieur
- connected services
- DAB ontvanger
- dakrails
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Innovation+ pakket
- IntelliLink Pakket
- keyless entry
- keyless start
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- mistlampen voor
- multimedia-voorbereiding
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- radio
- regensensor
- rijstrooksensor
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- warmtewerende voorruit
- zij airbag(s) voor