Nissan QASHQAI
1.2 Tekna + Automaat (PANORAMADAK, NAVIGATIE, LEDER, BOSE AUDIO, 360 CAMERA, ELEKTRISCHE SPORTSTOELEN, GETINT GLAS, STOELVERWARMING, GETINT GLAS, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 16.445,-
Direct kopen, basisprijs
€ 16.445,-
LEASEPRIJS: € 271,04 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.289,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Nissan QASHQAI |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 Tekna + Automaat (PANORAMADAK, NAVIGATIE, LEDER, BOSE AUDIO, 360 CAMERA, ELEKTRISCHE SPORTSTOELEN, GETINT GLAS, STOELVERWARMING, GETINT GLAS, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 30 maart 2018 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 107.428 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 271,04 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.445,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | SN-571-X |
| Motorinhoud: | 1.197 cc |
| Vermogen: | 85 kw / 116 pk |
| Laadvermogen: | 620 kg |
| Gewicht: | 1.260 kg |
| Wielbasis: | 265 cm |
| Hoogte: | 162 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.880 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 680 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dakrailing
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Getint glas
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Panoramadak
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Verwarmde voorruit
- Infotainment
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- BOSE Audiosysteem
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Radiovoorbereiding
- Rondomzicht camera
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- 360 Graden Camera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensoren achter
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Achteruitrijcamera
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- airco automatisch
- Alarmsysteem
- Audiobediening op het stuurwiel
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Chroom delen exterieur
- Comfort stoelen
- Cruise control
- Dab
- Dakspoiler
- ECC
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. inklapbare buitenspiegels
- El. verstelbare bestuurdersstoel
- El. verstelbare buitenspiegels
- Elek pakket
- extra getint glas achter
- Hill hold
- hoofdsteunen achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Keyless entry/start/stop
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen sportstuurwiel
- Lederen stuurwiel
- lendesteun(en) verstelbaar
- Metallic Lak
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Navigatie
- Parkeersensoren voor
- Premium Geluidsinstallatie
- Spraakbediening
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- stuur multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
- Vermoeidheidsherkenning