Mitsubishi Outlander
2.0 PHEV Deluxe 204Pk Automaat (SCHUIFDAK, NAVIGATIE, LEDER, 360 CAMERA, GETINT GLAS, STUUR/STOELVERWARMING, ADAPTIVE CRUISE, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 17.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 17.945,-
LEASEPRIJS: € 295,76 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.589,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mitsubishi Outlander |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 PHEV Deluxe 204Pk Automaat (SCHUIFDAK, NAVIGATIE, LEDER, 360 CAMERA, GETINT GLAS, STUUR/STOELVERWARMING, ADAPTIVE CRUISE, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 7 december 2016 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 95.176 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 1 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 295,76 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 17.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KBZ-41-K |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 89 kw / 122 pk |
| Laadvermogen: | 520 kg |
| Gewicht: | 1.820 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Hoogte: | 170 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.340 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakrailing
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Getint glas
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Panoramadak
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Schuif-/kanteldak
- Side-skirts
- Infotainment
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Armsteun
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Kunstlederen bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen Bekleding
- Regensensor
- Sportstoelen
- Standkachel
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Adaptive Cruise Control
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensoren achter
- Overige
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- Airconditioning
- Alarmsysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth
- Buitenspiegels elektrisch verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Comfort stoelen
- Cruise control
- Dab
- DAB+
- Dakspoiler
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. inklapbare buitenspiegels
- electronic climate control
- Elek pakket
- extra getint glas achter
- hoofdsteunen achter
- Keyless entry/start/stop
- kunstlederen bekleding
- Laadkabel 220V
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuurwiel
- Lichtsensor
- Metallic Lak
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Navigatie
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeersensoren voor
- Regensensor
- Standkachel
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- Uitparkeer waarschuwing
- Verwarmbaar stuurwiel