Mitsubishi Outlander
2.0 PHEV Deluxe 203Pk Automaat (SCHUIFDAK, NAVIGATIE, LEDER, STOELVERWARMING, ELEK SPORTSTOELEN, CAMERA, GETINT GLAS, TREKHAAK, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 8.745,-
Direct kopen, basisprijs
€ 8.745,-
LEASEPRIJS: € 144,13 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.749,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mitsubishi Outlander |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 PHEV Deluxe 203Pk Automaat (SCHUIFDAK, NAVIGATIE, LEDER, STOELVERWARMING, ELEK SPORTSTOELEN, CAMERA, GETINT GLAS, TREKHAAK, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 28 mei 2014 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 235.231 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 1 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 144,13 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 8.745,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 3-TXD-96 |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 89 kw / 122 pk |
| Laadvermogen: | 525 kg |
| Gewicht: | 1.785 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Hoogte: | 167 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.310 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakrailing
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- Getint glas
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Panoramadak
- Parkeersensor voor en achter
- Schuif-/kanteldak
- Verwarmde voorruit
- Infotainment
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatiesysteem full map
- Radiovoorbereiding
- Rondomzicht camera
- Interieur
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Lederen bekleding
- Lederen Bekleding
- Regensensor
- Standkachel
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensoren achter
- Overige
- ABS
- Achteruitrijcamera
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- Alarmsysteem
- Bagage afdekking
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth
- buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Comfort stoelen
- Dab
- DAB+
- Dagrijverlichting
- Dakspoiler
- El. te openen kofferbak
- electronic climate control
- Elek pakket
- hoofdsteunen achter
- Keyless entry/start/stop
- kunstlederen bekleding
- LED achterlichten
- Lederen sportstuurwiel
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Navigatie
- Navigatie groot beeldscherm
- Oplaadmogelijkheid
- Privacy glass
- Spraakbediening
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- stuur leder en multifunctioneel
- Trekhaak
- Xenon koplampen