Mitsubishi Outlander
2.0 PHEV Deluxe 203Pk Automaat (SCHUIFDAK, NAVIGATIE, LEDER, CAMERA, STOELVERWARMING, SPORTSTOELEN, GETINT GLAS, ELEK ACHTERKLEP, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 12.445,-
Direct kopen, basisprijs
€ 12.445,-
LEASEPRIJS: € 205,11 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.489,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mitsubishi Outlander |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 PHEV Deluxe 203Pk Automaat (SCHUIFDAK, NAVIGATIE, LEDER, CAMERA, STOELVERWARMING, SPORTSTOELEN, GETINT GLAS, ELEK ACHTERKLEP, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 18 maart 2014 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 145.985 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 1 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 205,11 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.445,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 5-TKX-16 |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 90 kw / 123 pk |
| Laadvermogen: | 525 kg |
| Gewicht: | 1.785 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Hoogte: | 167 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.310 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Schuif-/kanteldak
- Achterspoiler
- Afdekhoes
- Automatische Kofferklep
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakrailing
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- Getint glas
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Mistlampen voor
- mistlampen voor
- Panoramadak
- Panoramadak
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Verwarmde voorruit
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- MP3 aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radiovoorbereiding
- Rondomzicht camera
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Cruise control
- Voorstoelen verwarmd
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Climate Control
- Climatic
- Comfortstoel(en)
- Cruisecontrol
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Hoofdsteunen achter
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Lederen Bekleding
- Lederen stuurwiel
- Navigatie Voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Standkachel
- Stoelverw
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Zonnescherm
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) gordijn
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag(s) window
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Parkeersensoren achter
- Overige
- electronic climate control
- Bluetooth
- buitenspieg.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
- Dab
- Dakrail (zwart)
- Elek pakket
- Keyless entry
- Oplaadmogelijkheid
- Ruimtebesparend reservewiel
- stuur leder en multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- stuur verwarmd