Mercedes-Benz SL
Roadster AMG 43 Premium Plus, Massage, Burmester, Distronic, Nappa Leder, 2023
Direct kopen, basisprijs: € 109.500,-
Direct kopen, basisprijs
€ 109.500,-
LEASEPRIJS: € 1.491,52 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 18.099,17 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz SL |
|---|---|
| Uitvoering: | Roadster AMG 43 Premium Plus, Massage, Burmester, Distronic, Nappa Leder, 2023 |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 6 juli 2023 |
| Carrosserie: | Cabriolet |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 46.893 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Semi-automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.491,52 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 109.500,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.991 cc |
| Vermogen: | 280 kw / 381 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.810 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 20"
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Side-skirts
- Sportonderstel
- Sport uitlaat
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie premium
- Audio installatie premium
- Audio installatie premium
- Head-up display
- Head-up display
- keyless entry/start
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio
- Rondomzicht camera
- Rondomzicht camera
- Rondomzicht camera
- Subwoofer
- Interieur
- Airco met elektronische regeling
- Comfortstoel(en)
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Luxe lederen interieur
- Nekverwarming
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stoel ventilatie voor
- Stoel ventilatie voor
- Stuurwiel verwarmd
- Stuurwiel verwarmd
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarm klasse 3
- Alarmsysteem
- Alarmsysteem
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- dodehoekdetectie met correctie
- dodehoekdetectie met correctie
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Verkeersbord detectie
- Overige
- AMG Nightpakket
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Autonome parkeerfunctie
- Bots herkenning systeem
- buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- buitenspiegels in andere kleur
- Draadloze telefoonlader
- electronic climate control
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- full-LED koplampen
- lichtmetalen velgen 10-spaaks 19"
- multimedia scherm groot
- Premium pakket
- Premium Plus-pakket
- Rijassistentiepakket
- Rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sfeerverlichting
- sfeerverlichting
- sfeerverlichting
- smartphone integratie
- stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen
- stuur multifunctioneel
- stuur nappaleder
- stuur verwarmd
- stuur verwarmd
- stuur verwarmd
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- zwarte (glans) exterieur delen
- zwarte (glans) exterieur delen