Mercedes-Benz CLA
180 AMG Sport Automaat (GROOT NAVI, LEDER/ALCANTARA, KEYLESS START, SPORTSTOELEN, XENON, PARKEERSENSOREN, CRUISE, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 16.745,-
Direct kopen, basisprijs
€ 16.745,-
LEASEPRIJS: € 275,98 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.349,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz CLA |
|---|---|
| Uitvoering: | 180 AMG Sport Automaat (GROOT NAVI, LEDER/ALCANTARA, KEYLESS START, SPORTSTOELEN, XENON, PARKEERSENSOREN, CRUISE, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 29 juni 2015 |
| Carrosserie: | Sedan |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 129.821 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 275,98 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.745,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | GL-593-V |
| Motorinhoud: | 1.595 cc |
| Vermogen: | 90 kw / 123 pk |
| Laadvermogen: | 590 kg |
| Gewicht: | 1.330 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Hoogte: | 145 cm |
| Breedte: | 178 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.920 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 715 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- AMG-styling
- bi-xenon koplampen
- Brilliant kleur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Speciale kleur
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio-cd/mp3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Keyless start
- Navigatie Voorbereiding
- Sportief interieur
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensoren achter
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- ABS
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- Airconditioning
- Alarmsysteem
- Audio
- Bi-xenon koplampen
- Bluetooth
- Bluetooth streaming
- Buitensp elektrisch verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Comfort stoelen
- Connected services
- Cruise control
- Dagrijverlichting
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. verstelbare buitenspiegels
- Elek pakket
- Handsfree bluetooth
- Hill hold
- hoofdsteunen achter
- Koplampsproeiers
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen (adaptief)
- lendesteun(en) verstelbaar
- Licht Sensor
- Metallic Lak
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Navigatie
- Navigatie klein beeldscherm
- Parkeersensoren voor
- Radio/CD/MP3 speler
- Radio/CD speler
- Schakelflippers
- schakelpaddles
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- Vermoeidheids herkenning
- Verstelbare lendensteun bestuurdersstoel
- Verstelbare lendensteun passagiersstoel
- Voetgangersveiligheidssysteem
- WiFi
- Xenon koplampen
- Xenon koplampen (adaptief)
- Zwarte hemelbekleding