Mercedes-Benz C-Klasse
Coupé 200 Prestige AMG Line [SCHUIFKANTELDAK, BURMESTER, SFEERVERLICHTING, ELEKTRISCH VERSTELBARE STOELEN, STOELVERWARMING, SPORTSTOELEN, SPORTSTUUR, PDC V+A, BLUETOOTH, CRUISE, CLIMATE, NIEUWSTAAT]
Direct kopen, basisprijs: € 19.940,-
Direct kopen, basisprijs
€ 19.940,-
LEASEPRIJS: € 328,64 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.988,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz C-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | Coupé 200 Prestige AMG Line [SCHUIFKANTELDAK, BURMESTER, SFEERVERLICHTING, ELEKTRISCH VERSTELBARE STOELEN, STOELVERWARMING, SPORTSTOELEN, SPORTSTUUR, PDC V+A, BLUETOOTH, CRUISE, CLIMATE, NIEUWSTAAT] |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 28 juni 2016 |
| Carrosserie: | Coupé |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 193.779 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 328,64 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.940,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | J-607-SN |
| Motorinhoud: | 1.991 cc |
| Vermogen: | 135 kw / 184 pk |
| Laadvermogen: | 580 kg |
| Gewicht: | 1.425 kg |
| Wielbasis: | 284 cm |
| Hoogte: | 143 cm |
| Breedte: | 188 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.005 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Schuif-/kanteldak
- AMG-styling
- AMG-styling
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 18"
- Lichtmetalen velgen 18"
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Sportonderstel
- Sportonderstel
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Audioinstallatie met cd-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Interieur
- Cruise control
- Lederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor
- Regensensor
- Sportstuur
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Cruisecontrol met HOLD-functie en variabele snelheidsbegrenzing SPEEDTRONIC
- LED-koplampen
- sfeerverlichting
- Stoelverwarming voor de bestuurder en voorpassagier
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- AMG Line
- Antidiefstalpakket inclusief diefstal-/inbraakalarminstallatie (EDW) met wegsleepbeveiliging en interieurdetectie
- AUDIO 20 CD met touchpad
- binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Half alcantara / stof bekleding
- Ruitenwisser met regensensor
- Spiegelpakket
- stuur leder
- stuur multifunctioneel