Mercedes-Benz C-Klasse
180 Sport 156Pk automaat (NAVIGATIE, CAMERA, CRUISE, SPORTSTOELEN, LED KOPLAMPEN, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 16.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 16.945,-
LEASEPRIJS: € 279,28 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.389,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz C-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | 180 Sport 156Pk automaat (NAVIGATIE, CAMERA, CRUISE, SPORTSTOELEN, LED KOPLAMPEN, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 17 november 2017 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 142.622 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 279,28 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | RG-106-J |
| Motorinhoud: | 1.595 cc |
| Vermogen: | 115 kw / 157 pk |
| Laadvermogen: | 675 kg |
| Gewicht: | 1.400 kg |
| Wielbasis: | 284 cm |
| Hoogte: | 147 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.075 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakrailing
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Sportonderstel
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Audioinstallatie met cd-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Bagagedek
- Climate Control
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen/stof bekleding
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensoren achter
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 17" LM-velgen
- Aansluiting USB
- ABS
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrijcamera
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- airco automatisch
- Alarmsysteem
- Audio
- Audiobediening op het stuurwiel
- Bluetooth
- Bluetooth streaming
- Buitensp elektrisch verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Climate control (analoog)
- Comfort stoelen
- Connected services
- Cruise control
- ECC
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. te openen kofferbak
- El. verstelbare bestuurdersstoel
- El. verstelbare buitenspiegels
- El. verstelbare passagiersstoel
- El. verwarmbare voorruit
- Handsfree bluetooth
- Hill hold
- hoofdsteunen achter
- Keyless entry/start/stop
- Keyless start/stop
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen/stof bekleding
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen (adaptief)
- Licht Sensor
- LM-velgen
- Middenarmsteun voor
- Multifunctioneel stuur
- Navigatie
- Parkeersensoren voor
- Radio/CD speler
- Regensensor
- Schakelflippers
- schakelpaddles
- Skiluik
- Sportpakket (exterieur)
- Sportpakket (interieur)
- Spraakbediening
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- Stuurkolom in hoogte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Touchscreen
- Vermoeidheids herkenning
- Voetgangersveiligheidssysteem
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- WiFi