Mercedes-Benz A-Klasse
200 AMG Sport 163Pk Automaat (SCHUIFDAK, SFEERVERLICHTING, GROOT NAVI, WIDESCREEN, CAMERA, GETINT GLAS, SPORTSTOELEN, STOELVERWARMING, LEDER, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 18.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 18.945,-
LEASEPRIJS: € 312,24 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.789,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz A-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | 200 AMG Sport 163Pk Automaat (SCHUIFDAK, SFEERVERLICHTING, GROOT NAVI, WIDESCREEN, CAMERA, GETINT GLAS, SPORTSTOELEN, STOELVERWARMING, LEDER, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 4 juli 2018 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 179.986 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 312,24 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 18.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | S-114-ZT |
| Motorinhoud: | 1.332 cc |
| Vermogen: | 120 kw / 164 pk |
| Laadvermogen: | 610 kg |
| Gewicht: | 1.275 kg |
| Wielbasis: | 273 cm |
| Hoogte: | 146 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.885 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 685 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- AMG-styling
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Getint glas
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Schuif-/kanteldak
- Side-skirts
- Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Digitale Cockpit
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio
- Radiovoorbereiding
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun voor
- Boordcomputer
- Climate Control
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Keyless start
- Kunstlederen bekleding
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Parkeersensoren achter
- Verkeersbord detectie
- Overige
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- airco automatisch
- Alarmsysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Chroom delen exterieur
- Comfort stoelen
- Connected services
- Dagrijverlichting
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. inklapbare buitenspiegels
- Elek pakket
- extra getint glas achter
- hoofdsteunen achter
- kunstlederen bekleding
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuurwiel
- lendesteun(en) verstelbaar
- Lichtsensor
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Parkeersensoren voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Variabele stuuroverbrenging
- verkeersbord detectie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
- Zwarte hemelbekleding