Mercedes-Benz A-Klasse
200 Advantage, Automaat, groot display.
Direct kopen, basisprijs: € 16.750,-
Direct kopen, basisprijs
€ 16.750,-
LEASEPRIJS: € 276,07 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.350,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz A-Klasse |
|---|---|
| Uitvoering: | 200 Advantage, Automaat, groot display. |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 27 september 2018 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 157.209 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 276,07 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.750,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | TP-834-N |
| Motorinhoud: | 1.332 cc |
| Vermogen: | 120 kw / 164 pk |
| Laadvermogen: | 610 kg |
| Gewicht: | 1.275 kg |
| Wielbasis: | 273 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.885 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 685 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. bedienbare ramen
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17"
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Side-skirts
- Verlaagde carrosserie
- zonwerend glas
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Radio
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Virtual cockpit
- WiFi
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor en achter
- Kunstlederen/stof bekleding
- Middenarmsteun voor
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuur leder
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Verkeersbord detectie
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Connected services
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Variabele stuuroverbrenging
- Zij airbag(s) voor