Mazda CX-5
2.0 GT-M 4WD 160Pk Automaat (NAVIGATIE, LEDER, STOELVERWARMING, BOSE AUDIO, ELEK SPORTSTOELEN, GETINT GLAS, TREKHAAK, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 11.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 11.945,-
LEASEPRIJS: € 196,87 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.389,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mazda CX-5 |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 GT-M 4WD 160Pk Automaat (NAVIGATIE, LEDER, STOELVERWARMING, BOSE AUDIO, ELEK SPORTSTOELEN, GETINT GLAS, TREKHAAK, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 4 juni 2013 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 179.449 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 196,87 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 11.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | XD-175-N |
| Motorinhoud: | 1.997 cc |
| Vermogen: | 118 kw / 161 pk |
| Laadvermogen: | 540 kg |
| Gewicht: | 1.495 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Hoogte: | 171 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.035 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 735 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- Infotainment
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- BOSE Audiosysteem
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatiesysteem full map
- Radiovoorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun achter
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Lederen bekleding
- Lederen Bekleding
- Lederen interieur
- Lederen versnellingspook
- Navigatie Voorbereiding
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensoren achter
- Rijstrooksensor
- Overige
- 19" LM-velgen
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- Alarmsysteem
- Audiobediening op het stuurwiel
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth
- Boordcomputer
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort stoelen
- Dagrijverlichting
- Dakspoiler
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. inklapbare buitenspiegels
- electronic climate control
- Elek pakket
- extra getint glas achter
- Handsfree bluetooth
- hoofdsteunen achter
- Keyless entry/start/stop
- Lederen sportstuurwiel
- Lederen stuurwiel
- lendesteun(en) verstelbaar
- Lichtsensor
- Metallic Lak
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Navigatie
- Parkeersensoren voor
- Spraakbediening
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Trekhaak
- Xenon koplampen