Land Rover Defender
2.0 P400e 110 Urban X-Dynamic HSE 404Pk Automaat (PANORAMADAK, GROOT NAVI, APPLE CARPLAY, LUCHTVERING, 360 CAMERA, MEMORY SEATS, MERIDIAN, ADAPTIVE CRUISE, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 84.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 84.945,-
LEASEPRIJS: € 1.400,03 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 16.989,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Land Rover Defender |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 P400e 110 Urban X-Dynamic HSE 404Pk Automaat (PANORAMADAK, GROOT NAVI, APPLE CARPLAY, LUCHTVERING, 360 CAMERA, MEMORY SEATS, MERIDIAN, ADAPTIVE CRUISE, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 8 maart 2022 |
| Carrosserie: | Terreinwagen |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 33.471 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.400,03 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 84.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-403-PH |
| Motorinhoud: | 1.997 cc |
| Vermogen: | 221 kw / 301 pk |
| Laadvermogen: | 731 kg |
| Gewicht: | 2.569 kg |
| Wielbasis: | 302 cm |
| Hoogte: | 197 cm |
| Breedte: | 200 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.300 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Getint glas
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Metaalkleur
- Panoramadak
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Side-skirts
- Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- Digitale Cockpit
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Rondomzicht camera
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Climate Control
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Lederen Bekleding
- Lederen interieurdelen
- Lederen versnellingspook
- Luxe lederen bekleding
- Regensensor
- Stoel ventilatie voor
- Stoelverw
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Adaptive Cruise Control
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensoren achter
- Roll Stability Control
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 360 camerasysteem
- Aanhanger assistent
- aanhanger assistent
- Aansluiting USB
- ABS
- Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrijcamera
- Afdaal assistent
- Afdaal assistent
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- Alarmsysteem
- Anti Slipregeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Armsteun achter
- Audio
- Bagage afdekking
- bandenspanningscontrolesysteem
- Bluetooth
- Boordcomputer
- Buitensp elektrisch verwarmbaar
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels met instapverlichting
- camerabeeld in binnenspiegel
- camerabeeld in binnenspiegel
- Climate control (analoog)
- Climate control (digitaal)
- Climate control (L/R gescheiden)
- Cruise control
- Cruise control (adaptief)
- Dab
- DAB+
- Dode hoek assistentie
- ECC
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. inklapbare buitenspiegels
- El. Ramen
- El. verstelb. best. stoel (geheugen)
- El. verstelb. pass. stoel (geheugen)
- El. verstelbaar stuurwiel
- El. verstelbare buitenspiegels
- El. verwarmbare bestuurdersstoel
- El. verwarmbare passagiersstoel
- electronic climate control
- Elektrisch verstelbare stoelen
- Elektronische remkrachtverdeling
- ESP
- extra getint glas achter
- Handsfree bluetooth
- Hill hold
- Hoedenplank/rolhoes
- hoofdsteunen achter
- Keyless entry
- Keyless entry/start/stop
- koplampen (adaptief)
- Laadkabel 220V
- Lage gearing
- lage gearing
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen interieurdelen
- Lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- LED mistlampen
- Licht Sensor
- LM-velgen
- Luchtvering
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- Matrix led koplampen
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Navigatie groot beeldscherm
- Oplaadmogelijkheid
- Panoramadak (el. te openen)
- Parkeersensoren voor
- PDC
- Regensensor
- Rijbaanassistentie
- Rijstrooksensor met correctie
- Roll Stability Control
- Schuif-/kanteldak (elektrisch)
- side-skirts
- Stuurbekrachtiging
- stuurkolom elektrisch verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- telefoonintegratie premium
- Uitparkeer waarschuwing
- Ventilatie bestuurdersstoel
- Ventilatie passagiersstoel
- verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Verwarmde stoelen
- Voetgangersveiligheidssysteem
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
- WiFi
- Zwarte hemelbekleding