Kia Sportage
2.0 X-ecutive Sport (SCHUIFDAK, NAVIGATIE, CLIMATE, LEDER, SPORTSTOELEN, TREKHAAK, CRUISE, GETINT GLAS, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 8.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 8.945,-
LEASEPRIJS: € 147,43 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.789,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Kia Sportage |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 X-ecutive Sport (SCHUIFDAK, NAVIGATIE, CLIMATE, LEDER, SPORTSTOELEN, TREKHAAK, CRUISE, GETINT GLAS, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 20 september 2011 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 149.968 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 147,43 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 8.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 67-SFV-2 |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 120 kw / 164 pk |
| Laadvermogen: | 625 kg |
| Gewicht: | 1.355 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Hoogte: | 165 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.980 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 727 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.900 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dakrailing
- Dakrails
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Getint glas
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- mistlampen voor adaptief
- Panoramadak
- Parkeersensor achter
- Schuif-/kanteldak
- Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Radio-cd/mp3 speler
- Radio-cd/mp3 speler
- Interieur
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen/stof bekleding
- Lederen bekleding
- Lederen Bekleding
- Navigatie Voorbereiding
- Regensensor
- Sportstoelen
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensoren achter
- Overige
- Aansluiting Aux
- Aansluiting iPod
- Aansluiting USB
- Achteruitrijcamera
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- Alarmsysteem
- Audio
- Bagage afdekking
- Bluetooth
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort stoelen
- Cruise control
- Dakrail (zilver)
- Dakspoiler
- ECC
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. inklapbare buitenspiegels
- El. verstelbare buitenspiegels
- electronic climate control
- extra getint glas achter
- Handsfree bluetooth
- Hill hold
- hoofdsteunen
- hoofdsteunen achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- LED dagrijverlichting
- lederen/stof bekleding
- Lederen stuurwiel
- LM-velgen
- Metallic Lak
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Navigatie
- Navigatie-pakket
- Navigatie groot beeldscherm
- Panoramadak (el. te openen)
- Privacy glass
- Radio
- Regensensor
- Ruitenwisser achter
- Spraakbediening
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- Stuurkolom in hoogte verstelbaar
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- Xenon koplampen