Jeep Renegade
1.6 E-Torq Black Sport (NAVIGATIE, GETINT GLAS, PARKEERSENSOREN, SPORTSTOELEN, CRUISE, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 13.445,-
Direct kopen, basisprijs
€ 13.445,-
LEASEPRIJS: € 221,60 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.689,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Jeep Renegade |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 E-Torq Black Sport (NAVIGATIE, GETINT GLAS, PARKEERSENSOREN, SPORTSTOELEN, CRUISE, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 11 oktober 2016 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 122.005 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 221,60 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 13.445,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KL-652-P |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 81 kw / 111 pk |
| Laadvermogen: | 570 kg |
| Gewicht: | 1.295 kg |
| Wielbasis: | 257 cm |
| Hoogte: | 170 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.865 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 600 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Dakrailing
- Dakrails
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Signaalkleur
- Infotainment
- Audio installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatiesysteem
- Interieur
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Climate Control
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensoren achter
- Overige
- 18 LMV
- ABS
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- Airconditioning
- Alarmsysteem
- Anti Slipregeling
- Audio
- Audiobediening op het stuurwiel
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth
- Bluetooth streaming
- Buitensp elektrisch verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort stoelen
- Cruise control
- Dagrijverlichting
- Dakspoiler
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. verstelbare buitenspiegels
- extra getint glas achter
- Hill hold
- Lederen sportstuurwiel
- lendesteun(en) verstelbaar
- LM-velgen
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Navigatie
- Privacy glass
- Radio
- Reservewiel (thuiskomer)
- Spraakbediening
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- Stuurkolom in hoogte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- Verstelbare lendensteun bestuurdersstoel
- Verstelbare lendensteun passagiersstoel