Jeep Renegade
1.0T Longitude (APPLE CARPLAY, CLIMATE, GETINT GLAS, KEYLESS, PARKEERSENSOREN, SPORTSTOELEN, CRUISE, TREKHAAK, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 12.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 12.945,-
LEASEPRIJS: € 213,35 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.589,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Jeep Renegade |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0T Longitude (APPLE CARPLAY, CLIMATE, GETINT GLAS, KEYLESS, PARKEERSENSOREN, SPORTSTOELEN, CRUISE, TREKHAAK, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 19 december 2019 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 125.815 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 213,35 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KFN-54-N |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 85 kw / 116 pk |
| Laadvermogen: | 565 kg |
| Gewicht: | 1.295 kg |
| Wielbasis: | 257 cm |
| Hoogte: | 170 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.860 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 600 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.250 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dakrails
- Getint glas
- Keyless entry
- Keyless entry
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 16"
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Speciale kleur
- Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie D.M.V. Apple Carplay
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Radiovoorbereiding
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Keyless start
- Navigatie Voorbereiding
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensoren achter
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Overige
- Aansluiting USB
- ABS
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- airco automatisch
- Alarmsysteem
- Apple Carplay/Android Auto
- Audiobediening op het stuurwiel
- Bagage afdekking
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort stoelen
- Connected services
- Cruise control
- Dab
- Dakspoiler
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- Elek pakket
- Function pakket
- Keyless entry/start/stop
- Lederen stuurwiel
- Middenarmsteun voor
- Multifunctioneel stuur
- Navigatie groot beeldscherm
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar